18.02.2022 -

Дата: 21.02.2022 13:16

Фото без опису

На виконання розпорядження голови Сумської ОДА № 63-ОД від 15.02.2022 року «Про проведення занять з евакуації», листа відділу освіти Кролевецької міської ради №01-33/361 від 16.02.2022 «Про проведення занять з евакуації», 18 лютого у Грузчанській гімназії було проведено практичне відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників закладів освіти при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру .

В заході взяли участь учні 1- 9 класів, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал.

З метою попередження помилкових дій учасників, які можуть призвести до нещасного випадку, пошкодження обладнання, з викладацьким складом, працівниками, учнями  проведені  інструктажі щодо заходів безпеки під час тренування.

Класними керівниками проведено виховні години, на яких були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей.

Основні завдання заходу :

· практична перевірка готовності до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення із мирного у воєнний стан;

· вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя;

· удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;

· практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів індивідуального захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу;

· формування і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;

· виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.

Проведене тренування показало, що всі учасники обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у небезпечне місце, з дотриманням правил техніки безпеки.