Всеукраїнська шкільна ліга

Грузчанська гімназія зареєструвалася в проєкті "Пліч-о-пліч"
Що чекає школярів у межах нового спортивного проєкту? 🤔

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – спортивні змагання змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду🔝

Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня. Цього року Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з пʼяти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг

Змагання складатимуться з 5 етапів:
1️⃣. Шкільний – формування збірних команд шкіл з певних видів спорту
2️⃣. Територіальний – змагання серед шкіл у межах територіальних громад
3️⃣. Районний – визначення переможців районів
4️⃣. Обласний – проведення змагань на обласному рівні, переможці якого отримують перепустку у фінальний етап
5️⃣. Всеукраїнський – визначення чемпіона та призерів змагань кожної окремої Ліги

Всеукраїнські шкільні ліги – твій шлях до перемоги! 🥇

#РазомПереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

Підсумок І етапу "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч"

Завершився I шкільний етап змагань у загальнонаціональному проєкті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Учні 4 - 9 класів Грузчанської гімназії Кролевецької міської ради протягом січня 2024 року змагалися з п'яти видів спорту:

09:38 31.01.2024

Змагання зі спортивного орієнтування

31 січня 2024 року в рамках І етапу проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільні ліги" у Грузчанській гімназії відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед збірних команд учнів 4 - 6 класів.

09:33 31.01.2024

Стартував перший етап Пліч-о-пліч "Всеукраїнські шкільні ліги"

22 січня у Грузчанськійкій гімназії Кролевецької міської ради стартував І етап Пліч-о-пліч "Всеукраїнські шкільні ліги”. Зважаючи на важливість фізичного розвитку і спорту в шкільному середовищі, такі змагання є чудовою нагодою для учнів проявити свої спортивні здібності та командний дух. Відбулися змагання з волейболу серед учнів 8-го та 9-го класів. З результатом 2:1 перемогла команда 9-го класу. ВІТАЄМО переможців!

22:08 22.01.2024