Міні-город на підвіконні 13.02.23

На дворі останній місяць зими, а в дошкільному підрозділі Грузчанської гімназії на підвіконнях весна. Діти створили міні-город, який дарує радість усім - від маленьких до великих.

12:27 15.03.2023

Міжнародне заняття доброти 2.03.23

З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманого ставлення до тварин дітки дошкільного підрозділу Грузчанська гімназія Кролевецької міської ради долучилилися до проведення "ІІ Міжнародного заняття доброти" Захід присвячений котам та собакам. З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманого ставлення до тварин дітки дошкільного підрозділу Грузчанська гімназія Кролевецької міської ради долучилилися до проведення "ІІ Міжнародного заняття доброти" Захід присвячений котам та собакам.

12:07 15.03.2023

Акція «Нагодуй птахів взимку»7.02.2022

Настали морозні зимові дні, вся земля вкрилася снігом. Цієї пори дуже важко доводиться зимуючим птахам, які страждають не стільки від морозу, скільки від нестачі їжі. На допомогу пернатим друзям прийшли дітлахи . Відбулася природоохоронна акція «Нагодуй птахів взимку".

11:28 08.02.2023

Новорічний ранок "День народження ялинки" 29.12.22

Новорічний ранок - одне з найочікуваніших свят. Адже з ним пов"язано багато приємно-хвилюючих моментів! Новорічна ялинка принесла всім дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи й грали в різні ігри. Цього року до дітлахів завітала Ялинка і саме вона була головною героїнею цього дійства. Вона прийшла до вихованців  не з пустими руками. Дітлахи розповідали Ялинці віршики та гралися з нею у різноманітні ігри. Також на свято завітали і казкові герої. Зрештою, новорічний ранок перетворився на справжню казку, у якій взяли участь як діти, так і дорослі.

11:05 26.01.2023

День Святого Миколая 19.12. 22

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

10:39 26.01.2023

День української хустки 7.12.22

7 грудня в Україні відзначається Всесвітній день української хустки.З цієї нагоди наші вихованці дошкільного підрозділу Грузчанська гімназія Кролевецької міської ради приєдналися до «Дня української хустки».

10:11 26.01.2023