A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Грузчанська гімназія
Кролевецької міської ради

Відповіді на запитання

Дата: від до Скинути

ТРИ ШВИДКІ СПОСОБИ ЗНЯТИ СТРЕС

Перш за все варто розуміти, що стрес досить корисна річ для нашого організму. Він допомагає мобілізувати сили, ресурси, які в своєму щоденному житті не задіюємо. Тому час від часу знаходитись у стресовому стані корисно. Якщо ж стресів забагато і подолати їх стає складно, пропонуємотри найпростіших методи, як заспокоїтись.

10:06 28.12.2023

Сімейні бесіди про психічне здоров’я: що мали б знати твої батьки?

ПОРАДИ БАТЬКАМ, ЩОБ ДІТЯМ БУЛО ЛЕГШЕ ДІЛИТИСЯ З НИМИ СВОЇМИ ДУМКАМИ ТА ПОЧУТТЯМИ Можливість поділитися з близькими своїми думками та хвилюваннями – це перший крок до збереження душевної рівноваги та психічного здоров’я. Та інколи нелегко буває наважитися розповісти батькам про свої почуття та потреби.

18:36 25.12.2023

Як говорити з дітьми про війну

 Як говорити з дітьми про війну? Яких правил слід дотримуватися та чого точно не можна робити? Поради дає дитячий психолог Маріанна Новаковська. 

18:20 25.11.2023

7 порад, щоб перемогти страхи

В Україні війна. Як частіше залишатися в спокої та не дозволити собі зійти з розуму? Психолог Олена Шершньова радить: що робити, якщо тобі страшно та тривожно:

10:06 08.11.2023

Коли батьки відчувають безпорадність?

Часто діти вибивають нас з колії. Вони можуть вести себе так, що їх батьки хапаються за голову. Дитина може пручатися, сперечатися, розкидати речі, всіляко перевіряти батьків на міцність. Може не ходити в школу, отримувати погані оцінки, красти. А чого варті дитячі істерики! Все це може перетворити сімейне життя в пекло, і глибоко зіпсувати відносини між батьками і дітьми.

18:31 23.10.2023

Що таке - гіперопіка?

Гіперопіка – це коли батьки приділяють занадто багато уваги своїм дітям. Дехто вважає такий підхід правильним способом ростити дитину, тоді як інші ставлять усю нашу систему виховання під питання.

18:31 23.09.2023

Як пережити підліткову кризу: інструкція з виживання для батьків

Підліток — це згусток контрастів: часта зміна настрою, самооцінка то падає, то злітає до небес, дитина бунтує, змінює стилі одягу, інтереси та смаки. Батьків це лякає, спантеличує. Як серед нормальних поведінкових проявів підлітка розпізнати тривожні дзвіночки: ризиковану поведінку, думки про самогубство? І коли щось дійсно пішло не так, як діяти батькам? Пропонуємо дієву інструкцію для батьків, щоб зрозуміти, коли варто хвилюватися, а коли — просто видихнути.

18:36 28.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора