Діти дошкільного підрозділу долучилися до святкування ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ 6.12.22

6 грудня Україна відзначає ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Невід'ємною частиною виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму та любові до рідної країни є ознайомлення з функціонуванням нашої армії, яка стоїть на сторожі миру, захищає рідну землю від ворогів. Виховання у дітей поваги до воїна-захисника, сміливого, мужнього, який любить свій народ і свою землю; ознайомлення з військовими професіями та історією створення Збройних сил України сприяє формуванню у дошкільників таких чеснот як сміливість, чесність, відповідальність, уміння долати труднощі.

09:34 26.01.2023

Квест - гра "Ми нащадки козаків" 14.10.22

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави і дошкільнятам необхідно знати історію свого краю.

08:47 26.01.2023